EA SPORT FC 24 to początek przyszłości futbolu. Doświadcz innowacyjności i autentyczności, poczuj się bliżej rozgrywki w wyjątkowo realistycznym doświadczeniu piłkarskim z najlepszymi graczami z największych klubów, lig i zawodów na całym świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Saga Anderson jest zdolną agentką FBI wezwaną do miasteczka Bright Falls na północno-zachodnim wybrzeżu USA, aby zbadać serię rytualnych morderstw. Alan Wake jest pisarzem, który przez wiele lat był uwięziony w Leżu Mroku, przerażającej alternatywnej rzeczywistości, którą może on kształtować własnymi słowami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowość dla naszych zarejstrowanych klientów.

Weź udział w naszym programie lojalnościowym.

Dokonaj zakupu! > Zbieraj puknty! > Wymieniaj je na nagrody!

Przejdź do regulaminu i zapoznaj się ze szczegółami.

CZYTAJ WIĘCEJ

We keep you informed about promotional campaigns as well as news and announcements on the website.

JOIN US