• New
Corruption 2029 EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • Corruption 2029 EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

MechWarrior 5: Mercenaries EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł7.31
Quantity

DOSTĘP DO KONTA EPIC GAMES - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

  • MechWarrior 5: Mercenaries


Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.


O tej grze: 

MechWarrior 5: Mercenaries

Jest rok 3015. Ludzkość zdążyła skolonizować tysiące układów planetarnych rozsianych po bezkresie przestrzeni kosmicznej, w której od stuleci wre od konfliktów. Pola bitewne przyszłości zdominowali MechWarriors — elitarni piloci ogromnych maszyn wojennych zwanych BattleMechami. W tych czasach bycie najemnikiem to lukratywne zajęcie.
Świat jest pogrążony w destrukcji — obracaj w perzynę całe miasta i dziesiątkuj wrogie armie jako pilot mający do dyspozycji setki niepowtarzalnych wariantów BattleMechów.
W poszukiwaniu prawdy — podążaj śladem międzygwiezdnej intrygi, walcząc o chwałę i szukając okazji do zemsty jako przywódca grupy najemników zrodzonej w płomieniach niemal całkowitej destrukcji.
Kariera najemnika — poznaj niuanse kierowania rozrastającą się formacją najemników: od pozyskiwania i utrzymywania BattleMechów po rekrutację nowych wojowników.

Co otrzymujesz po zakupie?

 Login i Hasło do konta EPIC GAMES, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,


 Szczegółową instrukcję,


 Wszystkie aktualizacje,


 Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,


 Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego


Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.


Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.


Co otrzymujesz, wysyłka :


Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 


Kontakt - pytania i problemy


W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.


New
Comments (0)
No customer reviews for the moment.