• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
 • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Chef: A Restaurant Tycoon Game WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł5.99
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Chef: A Restaurant Tycoon Game

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

Gra Chef pozwala osobiście założyć fartuch kuchenny i rozpocząć ekscytującą karierę w szalonym świecie profesjonalnego gotowania. Zaczynając od kilku drobnych w kieszeni, małej restauracji, ambicji i marzeń, zmienisz skromnego kucharza w światowej sławy szefa kuchni.

Nic nie powstrzyma Cię przed podjęciem decyzji o wspinaniu się na szczyt łańcucha pokarmowego. Przygotuj się na swobodną grę, w której wszystkie decyzje podjęte podczas budowania imperium gastronomicznego, mają znaczenie. Co to będzie? Steki? Wegański raj? Świątynia makaronu? Eksperymentalne laboratorium gotowania? Tylko Ty możesz zdecydować, która ścieżka jest najlepsza dla Twojej restauracji.

EditorGif.gif?t=1607675765

CECHY GRY

 • Stwórz własnego awatara i podnoś jego poziom w 6 różnych drzewkach umiejętności z ponad 100 umiejętnościami do wyboru.
 • Pełne zarządzanie restauracją: wybierz lokalizację i układ restauracji, zatrudnij personel, zaprojektuj menu i ustal strategie.
 • Dostosuj każdy aspekt swojej restauracji: wybierz spośród ponad 150 różnych wariantów podłóg i ścian oraz ponad 200 urządzeń i dekoracji, które można indywidualnie umieścić i pokolorować.
 • Eksperymentuj z realistycznym edytorem przepisów: wykorzystaj umiejętności i składniki, które masz do dyspozycji, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dania, które są oceniane pod względem smaku i aromatu.
 • Wybierz własny styl gotowania: specjalizuj się w mięsach lub owocach morza, przejdź na wegetarianizm lub weganizm albo zaoferuj szeroki wybór pikantnych lub egzotycznych potraw. Wybór należy do Ciebie, a świat odpowiednio na to zareaguje.

Co otrzymujesz po zakupie?

 •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 •  Szczegółową instrukcję,

 • Wszystkie aktualizacje,

 • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.